Opublikowane w: "2023 - Wrzesień"

 • Podpowiadamy, w jakich owocach i warzywach jest witamina B12
  Zdrowie , Odżywianie
  29.09.2023

  Podpowiadamy, w jakich owocach i warzywach jest witamina B12

  Witamina B12, znana również jako kobalamina, jest niezbędna dla zdrowia naszego organizmu. Warto wiedzieć, gdzie ją znaleźć, aby zapewnić sobie odpowiednią dawkę tego składnika. Chociaż często kojarzona jest z produktami odzwierzęcymi, warto zastanowić się, czy witamina B12 występuje również w owocach i warzywach. Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

  Czytaj więcej
 • Czy niskie ciśnienie wymaga leczenia?
  Zdrowie
  12.09.2023

  Czy niskie ciśnienie wymaga leczenia?

  Ciśnienie krwi jest jednym z podstawowych parametrów określających stan zdrowia człowieka. Chociaż wiele uwagi poświęca się problemowi nadciśnienia, to niskie ciśnienie (hipotonia) również może wywoływać niepokój. Zastanawiasz się, kiedy możemy mówić o niskim ciśnieniu? Nie wiesz, czy niskie ciśnienie wymaga leczenia? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znaleźć można w naszym artykule!

  Czytaj więcej
 • Jakie witaminy na zmęczenie i brak energii?
  Zdrowie , Odżywianie
  04.09.2023

  Jakie witaminy na zmęczenie i brak energii?

  W codziennym życiu pełnym pośpiechu i niekończących się zadań, nieustanne poczucie zmęczenia stało się dla wielu z nas normą. Jeśli zastanawiasz się, jakie składniki odżywcze i witaminy na zmęczenie mogą pomóc Ci odzyskać wigor i energię, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

  Czytaj więcej

Na platformie edukacyjnej zamieszczamy artykuły dotyczące zdrowia, macierzyństwa, zdrowego stylu życia, diet i żywienia medycznego. Poruszamy tematy ważne dla naszych czytelników, dbamy o ich zdrowie i wspieramy w codziennych wyborach zdrowotnych. Oferujemy też porady farmaceutyczne, które można uzyskać poprzez formularz Zapytaj farmaceutę. Dodatkowo uruchomiliśmy porady dietetyczne, aby zadbać również o zdrowe odżywianie i zbilansowaną dietę naszych czytelników.

Nasi specjaliści dysponują szeroką wiedzą i chętnie odpowiadają na pytania związane z ciążą, laktacją, zdrową dietą, stosowaniem suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego u dzieci i dorosłych, właściwościach i interakcjach substancji roślinnych, etc.

Serwis ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Nie ma on na celu promocji produktów czy udzielania porad medycznych.