JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

farmawiedzy.pl to portal szkoleniowy, który stworzyliśmy z myślą o farmaceutach i ich potrzebach. Za jego pośrednictwem dzielimy się praktycznymi, merytorycznymi informacjami opracowanymi z myślą o pracownikach aptek. Systematycznie dodajemy quizy, szkolenia, a także informacje prawne.

Farmaceuci.

WSPIERAMY WAS

Jako producent z branży farmaceutycznej od wielu lat wspieramy farmaceutów i techników farmacji działaniami edukacyjnymi. Przed pandemią systematycznie organizowaliśmy interaktywne szkolenia, teraz, dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo, przenieśliśmy naszą aktywność do Internetu.

Nauka stanowi nasze DNA, dlatego na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę na temat obowiązujących przepisów, trendów, jak również najnowszych wyników badań, dzieląc się nią podczas konferencji, wykładów i szkoleń, na które serdecznie zapraszamy.

Szukasz informacji o profilaktyce prozdrowotnej, racjonalnej suplementacji, a może interesują Cię najnowsze doniesienia związane ze zdrowiem? Nurtują Cię pytania dotyczące prawa pracy i porad prawnych z zakresu farmacji? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę? Zapraszamy na:

Sprawdź aktualne wydarzenia - zapisz się na najbliższe webinary.
Nie miałeś czasu, żeby być z nami na żywo – nic straconego obejrzyj nagrania.
Fiolki w labolatorium