Poznaj nasze produkty

Linia

Special Care

Linia Nutrique Special Care to preparaty stworzone z myślą o Twoich aktualnych i bardzo konkretnych potrzebach. Nasze suplementy stanowią doskonałe dopełnienie Twojej codziennej troski o siebie i Twoich bliskich. Wiemy, że zdrowa zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna czy zapewnienie dobrostanu psychicznego to rutyna, którą podejmujesz każdego dnia. By ułatwić Ci zaspokojenie Twoich indywidualnych potrzeb, nasi eksperci - farmaceuci i dietetycy - stworzyli suplementy, w których znajdziesz unikalne kompozycje witamin, minerałów oraz standaryzowanych ekstraktów roślinnych, wyróżniające się najwyższą jakością składników. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Linia

Personal Care

Linia Personal Care to zestawy cennych witamin i minerałów, które doskonale dopełnią Twoją codzienną dietę. Dzięki składnikom zawartym w naszych suplementach wspomożesz uzupełnianie niedoborów, które mogą pojawić się nawet przy stosowaniu zbilansowanej i zdrowej diety. Pozwól nam zaopiekować się Tobą i wybierz produkty o unikatowych i optymalnie skomponowanych składach. Odpowiednie receptury i porcje składników pomagają zadbać zarówno o ciało, jak i umysł. Poznaj preparaty, które są odpowiedzią na Twoje codzienne potrzeby!

Linia

Natural Care

Odkryj razem z nami niezwykłe właściwości ziół! Linia Natural Care to preparaty z naturalnymi i cenionymi ziołami oparte na brandowanych składnikach o optymalnej dla organizmu standaryzacji (DER). To również źródło naturalnych adaptogenów, które wspierają ciało i umysł w samoregulacji i powrocie do naturalnej równowagi. Badania wykazują, że adaptogeny pozwalają organizmowi radzić sobie z negatywnymi skutkami stresu. Oferowane przez nas naturalne preparaty to wsparcie Twojego organizmu od środka!

Nutrique dla Ciebie

Wiesz, że  codzienna zdrowa dieta może nie dostarczać Twojemu organizmowi właściwej porcji witamin i mikroelementów?

Szukasz sprawdzonych źródeł informacji na temat suplementacji i chcesz jak najdłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem? Masz pytania i chciałabyś móc je skonsultować z farmaceutą lub dietetykiem.

Potrzebujesz wsparcia i chcesz mieć pewność, że uzyskasz rzetelne i potwierdzone informacje?  

Twój cel
nasze suplementy

Co mówi nauka?

Zakażenie dróg moczowych - przyczyny, zapobieganie

Zakażenie dróg moczowych - przyczyny, zapobieganie

Zakażenia dróg moczowych (ZUM) są częstą i nieprzyjemną dolegliwością. Częściej występują one u kobiet ze względu na bliskość ujścia cewki moczowej i odbytu. U mężczyzn cewka moczowa jest znacznie dłuższa co dodatkowo stanowi naturalną, fizjologiczną barierę dla patogenów. Jest to dolegliwość, która nawraca nawet u 40% kobiet. 

Czytaj więcej
Jak zadbać o poziom cholesterolu?

Jak zadbać o poziom cholesterolu?

Czytaj więcej