Poznaj nasze produkty

Linia

Special Care

Linia Nutrique Special Care to preparaty stworzone z myślą o Twoich aktualnych i bardzo konkretnych potrzebach. Nasze suplementy stanowią doskonałe dopełnienie Twojej codziennej troski o siebie i Twoich bliskich. Wiemy, że zdrowa zbilansowana dieta, regularna aktywność fizyczna czy zapewnienie dobrostanu psychicznego to rutyna, którą podejmujesz każdego dnia. By ułatwić Ci zaspokojenie Twoich indywidualnych potrzeb, nasi eksperci - farmaceuci i dietetycy - stworzyli suplementy, w których znajdziesz unikalne kompozycje witamin, minerałów oraz standaryzowanych ekstraktów roślinnych, wyróżniające się najwyższą jakością składników. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Twój Kolagenowy lifting suplement z kolagenem
Szczegóły
  • Promocja

Twój kolagenowy lifting

Najwyższej jakości kolagen rybi do picia w...

Linia

Personal Care

Linia Personal Care to zestawy cennych witamin i minerałów, które doskonale dopełnią Twoją codzienną dietę. Dzięki składnikom zawartym w naszych suplementach wspomożesz uzupełnianie niedoborów, które mogą pojawić się nawet przy stosowaniu zbilansowanej i zdrowej diety. Pozwól nam zaopiekować się Tobą i wybierz produkty o unikatowych i optymalnie skomponowanych składach. Odpowiednie receptury i porcje składników pomagają zadbać zarówno o ciało, jak i umysł. Poznaj preparaty, które są odpowiedzią na Twoje codzienne potrzeby!

Witamina D Suplement Diety
Szczegóły

Witamina D 4000

Korzystny wpływ na zdrowe kości i stawy...
Żelazo_suplement_diety
Szczegóły

Żelazo

Efektywne wchłanianie, metabolizm i...

Linia

Natural Care

Odkryj razem z nami niezwykłe właściwości ziół! Linia Natural Care to preparaty z naturalnymi i cenionymi ziołami oparte na brandowanych składnikach o optymalnej dla organizmu standaryzacji (DER). To również źródło naturalnych adaptogenów, które wspierają ciało i umysł w samoregulacji i powrocie do naturalnej równowagi. Badania wykazują, że adaptogeny pozwalają organizmowi radzić sobie z negatywnymi skutkami stresu. Oferowane przez nas naturalne preparaty to wsparcie Twojego organizmu od środka!

Ashwagandha
Szczegóły

Ashwagandha

Przebadany klinicznie ekstrakt z ashwagandhy...
Szafran
Szczegóły

Szafran

Wpływa na poprawę nastroju Pomaga zachować...
Kurkuma
Szczegóły

Kurkuma

Ułatwia procesy trawienia, w tym trawienie...

Nutrique dla Ciebie

Wiesz, że  codzienna zdrowa dieta może nie dostarczać Twojemu organizmowi właściwej porcji witamin i mikroelementów?

Szukasz sprawdzonych źródeł informacji na temat suplementacji i chcesz jak najdłużej cieszyć się dobrym samopoczuciem? Masz pytania i chciałabyś móc je skonsultować z farmaceutą lub dietetykiem.

Potrzebujesz wsparcia i chcesz mieć pewność, że uzyskasz rzetelne i potwierdzone informacje?  

Wiesz, że potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań indywidualnie dobranych do Twoich potrzeb i skoncentrowanych na celach, które chcesz osiągnąć.

Dbasz o siebie, ponieważ chcesz:
  • Mieć piękną i zdrową skórę
  • Polepszyć swoją pamięć i koncetrację
  •  Cieszyć się pięknymi i lśniącymi włosami 
  • Zadbać o dobry wzrok
  • Dostarczać swojemu organizmowi odpowiedniej porcji witamin i minerałów 
  • Wspomóc swój metabolizm

Twój cel nasze suplementy

Co mówi nauka?

Objawy endometriozy: Jak rozpoznać i radzić sobie z dolegliwościami

Objawy endometriozy: Jak rozpoznać i radzić sobie z dolegliwościami

Endometrioza, przewlekła choroba dotykająca nawet 10% kobiet w wieku rozrodczym, charakteryzuje się występowaniem tkanki endometrialnej poza jamą macicy. Wczesne rozpoznanie tej choroby oraz zrozumienie jej objawów są istotne dla efektywnego zarządzania i minimalizowania negatywnego wpływu na życie codzienne. Z tego względu, podnoszenie świadomości na temat endometriozy i jej symptomów jest niezbędne, aby kobiety mogły szybciej znaleźć i otrzymywać niezbędną pomoc medyczną.

Czytaj więcej
Dieta i suplementacja w chorobie Hashimoto - cenne wskazówki

Dieta i suplementacja w chorobie Hashimoto - cenne wskazówki

Czytaj więcej