Opublikowane w: "2024 - Luty"

 • Jakich witamin nie brać na noc? Przewodnik po suplementacji
  Zdrowie , Odżywianie
  28.02.2024

  Jakich witamin nie brać na noc? Przewodnik po suplementacji

  Czas przyjmowania witamin i suplementów może mieć istotny wpływ na ich skuteczność oraz wpływ na organizm. Niektóre witaminy i minerały są lepiej przyswajane, gdy są przyjmowane w określonych porach dnia, a także mogą wpływać na jakość snu i ogólną aktywność organizmu.

  Czytaj więcej
 • Nutropharma uhonorowana Polską Nagrodą Jakości za 2023 rok
  Aktualności
  18.02.2024

  Nutropharma uhonorowana Polską Nagrodą Jakości za 2023 rok

  W świecie, w którym zaufanie do marek i ich produktów jest kluczowym czynnikiem decydującym o sukcesie, Nutropharma chce wyróżniać się na tle konkurencji, zdobywając uznanie zarówno konsumentów, jak i branży. Firmie zależy na byciu liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań w sektorze produkcji suplementów diety, dlatego doceniono najwyższe standardy i w 2023 roku Nutropharma został uhonorowana prestiżową Polską Nagrodą Jakości. To wyróżnienie jest nie tylko dowodem uznania dla firmy, ale...

  Czytaj więcej

Na platformie edukacyjnej zamieszczamy artykuły dotyczące zdrowia, macierzyństwa, zdrowego stylu życia, diet i żywienia medycznego. Poruszamy tematy ważne dla naszych czytelników, dbamy o ich zdrowie i wspieramy w codziennych wyborach zdrowotnych. Oferujemy też porady farmaceutyczne, które można uzyskać poprzez formularz Zapytaj farmaceutę. Dodatkowo uruchomiliśmy porady dietetyczne, aby zadbać również o zdrowe odżywianie i zbilansowaną dietę naszych czytelników.

Nasi specjaliści dysponują szeroką wiedzą i chętnie odpowiadają na pytania związane z ciążą, laktacją, zdrową dietą, stosowaniem suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego u dzieci i dorosłych, właściwościach i interakcjach substancji roślinnych, etc.

Serwis ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Nie ma on na celu promocji produktów czy udzielania porad medycznych.