Opublikowane w: "2022 - Czerwiec"

 • Mocne, zdrowe i lśniące. Zadbaj o swoje włosy od środka!
  Pielęgnacja
  15.06.2022

  Mocne, zdrowe i lśniące. Zadbaj o swoje włosy od środka!

  Dbanie o włosy kojarzy się głównie z myciem ich odpowiednim szamponem, nakładaniem odżywek i stosowaniem specjalnie dobranych maseczek. Jednak o zdrowie naszych włosów powinniśmy dbać również od wewnątrz. Nie jest tajemnicą, że to, co jemy, wpływa na nasz wygląd. Nie inaczej jest w kwestii włosów, które są traktowanie jako ważny atrybut ludzkiej estetyki. Wiele problemów związanych z pogorszeniem ich kondycji można rozwiązać za pomocą suplementacji i modyfikacji diety.

  Czytaj więcej

Na platformie edukacyjnej zamieszczamy artykuły dotyczące zdrowia, macierzyństwa, zdrowego stylu życia, diet i żywienia medycznego. Poruszamy tematy ważne dla naszych czytelników, dbamy o ich zdrowie i wspieramy w codziennych wyborach zdrowotnych. Oferujemy też porady farmaceutyczne, które można uzyskać poprzez formularz Zapytaj farmaceutę. Dodatkowo uruchomiliśmy porady dietetyczne, aby zadbać również o zdrowe odżywianie i zbilansowaną dietę naszych czytelników.

Nasi specjaliści dysponują szeroką wiedzą i chętnie odpowiadają na pytania związane z ciążą, laktacją, zdrową dietą, stosowaniem suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego u dzieci i dorosłych, właściwościach i interakcjach substancji roślinnych, etc.

Serwis ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Nie ma on na celu promocji produktów czy udzielania porad medycznych.