Twój Komfort miesiączkowania

(4 opinie)
  • Unikalne połączenie składników o udowodnionym naukowo działaniu krwawnik + jasnota + witamina B6 + tasznik
  • Wpływa na regulację cyklu, działa łagodząco na skurcze i obfitość miesiączkowania*
  • Skład preparatu opracowany przez dietetyków i farmaceutów
Liczba w opakowaniu
60 kaps. 30 dni stosowania
54,40 zł

Dostawa: 1-2 dni robocze Sprawdź!
Koszty wysyłki od 9,90 zł. Sprawdź!

Potwierdzenie jakości:

Co wyróżnia suplement diety Twój Komfort miesiaczkowania

Przynosi ulgę i działa rozluźniająco

krwawnik, jasnota

Przynosi ulgę i działa rozluźniająco

*Jasnota biała i *tasznik pospolity

pomagają w utrzymaniu uczucia komfortu przed i w trakcie miesiączki.

*Jasnota biała i *tasznik pospolity

*Witamina B6

pomaga w regulacji gospodarki hormonalnej.

*Witamina B6

Właściwości

*Krwawnik pospolity działa łagodząco na skurcze podczas menstruacji. *Jasnota biała i *tasznik pospolity pomagają w utrzymaniu uczucia komfortu przed i w trakcie miesiączki. Dodatkowo tasznik działa łagodząco przy obfitych krwawieniach. *Witamina B6 pomaga w regulacji gospodarki hormonalnej.

Czy wiesz, że... dowiedziono, iż tasznik sprzyja również koagulacji, co może zapobiegać nadmiernej utracie krwi (wyniki badań in vitro).**

**Vermathen M., Glasl H. Effect of the Herb Extract of Capsella bursa – pastoris on Blood Coagulation. Planta Med. 1993; 59: A670. 

Składniki

składniki aktywne: 2 kapsułki: 
Witamina B6 10 mg 714***
krwawnik pospolity (ziele) (Achillea millefolium L.) 175 mg1
- w tym flawony 5,3 mg
tasznik pospolity (ziele) (Capsella bursa - pastoris L.) 250 mg3
jasnota biała (ziele) (Lamium album L.)
300 mg2

***Referencyjna Wartość Spożycia.1 Odpowiada min. 1,75 g surowca. 2 Odpowiada min. 3 g surowca. 3 Odpowiada min. 1 g surowca

Składniki: Zatężony ekstrakt z jasnoty białej (ziele) (Lamium album L.), zatężony ekstrakt z tasznika pospolitego (ziele) (Capsella bursa-pastoris L.), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; zatężony ekstrakt z krwawnika pospolitego (ziele) (Achillea millefolium L.) standaryzowany na flawony, pirydoksalo-5-fosforan.

Poznaj najważniejsze składniki:

Przeczytaj przed użyciem

Sposób stosowania

Osoba dorosła 2 kapsułki dziennie w trakcie posiłku.

To musisz wiedzieć

w trakcie posiłku

po 2 kapsułki dziennie

Przeciwwskazanie

Osoby mające nadwrażliwość na składniki preparatu powinny przed spożyciem skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Nie zawiera barwników, w tym dwutlenku tytanu, sztucznych substancji przedłużających trwałość oraz aromatów

Pytania i odpowiedzi

Twój komfort miesiączkowania zawiera składniki, które wspierają regulację cyklu oraz radzenie sobie z objawami takimi jak skurcze podczas miesiączkowania. Preparat ten może być suplementowany podczas miesiączki, aczkolwiek dla lepszego efektu działania zalecamy rozpoczęcie suplementacji kilka dni przed niż w trakcie..

Administratorem danych osobowych jest Nutropharma Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą i odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Opinie użytkowników Poniższe opinie zbieramy i weryfikujemy przez zewnętrznego partnera Trustmate i pochodzą z procesu pozakupowego.

Wygodne w użyciu tabletki. Bezpieczny dla organizmu, wysokiej jakości skład. Nie wymaga specjalnych warunków przechowywania Działa - dzięki czemu wiem, że nie zmarnowałam pieniędzy.

Natalia
Potwierdzony zakup

Przy moim PCOS nareszcie znalazłam to co chciałam. Suplementy na naturalnym składzie, moja cera się lekko poprawiła, a bóle brzucha (były dość mocne) zniknęły o połowę, a to jest u mnie naprawdę duża ulga! Kocham! ♥️ Jedyny mały minus że tabletki są dość duże i ciężko mi się je przełyka, ale dla takiego efektu warto ?

Paulina
Potwierdzony zakup

Katarzyna
Potwierdzony zakup

Agnieszka
Potwierdzony zakup